Kalibracja alkomatów Katowice

Czytaj więcej

Jedną z podstawowych czynności zapewniających sprawność alkomatu jest jego kalibracja. Śląsk to kolejne miejsce na mapie Polski, gdzie możesz oddać swój alkomat do naszego oddziału. W Katowicach przy ulicy Mickiewicza 14 znajdziesz jeden z naszych punktów. Czekaja tam na Ciebie profesjonalni sprzedawcy, którzy chętnie odpowiedzą na każde pytanie dotyczące kalibracji alkomatów. Dostarcz alkomat osobiście, wyślij pocztą lub kurierem i ciesz się sprawnym urządzeniem, które daje wiarygodne wyniki pomiarów dbając w ten sposób o bezpieczeństwo Twoje i innych.

Odwiedź nasz oddział

Spy Shop Katowice

ul. Mickiewicza 14, 40-092 Katowice

Nasz oddział w Katowicach znajduje się w bardzo dogodnym miejscu, do którego można łatwo trafić z niemal każdej części Śląska. Ulica Mickiewicza 14 mieści się blisko rynku – wystarczy dosłownie kilka minut spaceru, aby znaleźć się pod tym adresem. Dzięki niewielkiej odległości od dworca kolejowego bez trudu trafią tam także przyjezdni. Jeśli jednak Katowice to nie jest lokalizacja dogodna dla Ciebie – sprawdź, gdzie jeszcze możesz dostarczyć alkomat lub wyślij go do nas za pośrednictwem poczty lub firmy kurierskiej.

Nie zaniedbuj kalibracji alkomatu. Oddanie urządzenia do serwisu to dla Ciebie niewielki wysiłek, a w ten sposób inwestujesz w prawidłowe działanie sprzętu. Wystarczy, że wyślesz alkomat lub dostarczysz go osobiście do punktu w Katowicach i zapłacisz za usługę – resztę pozostaw nam. Wybierając usługi świadczone przez profesjonalny serwis i firmę obecną na rynku od wielu lat, możesz mieć pewność, że Twoim alkomatem zajmą się specjaliści.