Kalibracja alkomatów Warszawa

Czytaj więcej

Nasz oddział w Warszawie mieści się przy ulicy Grzybowskiej 4. Umiejscowienie sklepu blisko centrum miasta pozwala na wygodny dojazd z każdej części Warszawy. Dostarczenie alkomatu do kalibracji nie powinno być zatem problemem nawet dla osób mieszkających na przedmieściach czy poza Warszawą. Jeżeli jednak nie masz czasu, aby dostarczyć alkomat osobiście lub Warszawy leży zbyt daleko od miejsca Twojego zamieszkania – pamiętaj, że zawsze możesz wysłać urządzenie pocztą lub kurierem!

Odwiedź nasz oddział

Spy Shop Warszawa

ul. Grzybowska 4, 00-131 Warszawa

Jeśli masz pytania, nasi sprzedawcy chętnie na nie odpowiedzą! Nasza firma od lat zajmuje się alkomatami, więc kalibracja nie ma przed nami żadnych tajemnic. Skontaktuj się z obsługą telefonicznie, mailowo lub odwiedź punkt kalibracji w Warszawie. Wybierając usługi naszej firmy, wybierasz profesjonalizm – pracujemy na sprzęcie laboratoryjnym najwyższej jakości, a kalibracją zajmują się wyłącznie specjalnie przeszkoleni pracownicy.

Zapraszamy do naszego Warszawskiego oddziału w celu skalibrowania alkomatów. Nie warto zaniedbywać tej kwestii! Cały proces, włącznie z dostarczeniem sprzętu przez Klienta i odebraniem go, trwa zaledwie kilka dni. A alkomat, skalibrowany wtedy, kiedy zaleca producent, może posłużyć nam wiele lat. Jest to inwestycja, która się opłaca! Pamiętaj, że możesz u nas skalibrować alkomat, nawet jeśli kupiłeś go w innym sklepie. Jeśli na liście kalibrowanych modeli nie ma Twojego alkomatu, nie martw się! Zadzwoń lub odwiedź sklep osobiście i zapytaj naszych sprzedawców. Warszawa zaprasza!