Kalibracja alkomatów Szczecin

Czytaj więcej

Jednym z kilku naszych oddziałów w całej Polsce jest oddział w Szczecinie. Mieści się przy ulicy Bolesława Krzywoustego 51 – niedaleko centrum miasta i w pobliżu galerii handlowej. Warto udać się do punktu z alkomatem i zlecić kalibrację profesjonalistom – zajmujemy się kalibracją od lat, więc usługa jest wykonywana szybko, solidnie i bez problemów. Odwiedź nasz oddział i przekonaj się!

Odwiedź nasz oddział

Spy Shop Szczecin

ul. Bolesława Krzywoustego 51, 70-317 Szczecin

Ponieważ Szczecin leży blisko Morza Bałtyckiego, możesz oddać alkomat do kalibracji nawet w drodze na wakacje lub wracając z nich. Pamiętaj, że podczas urlopu to urządzenie może okazać się niezbędne. Mając przy sobie skalibrowany alkomat możesz zadbać o swoje bezpieczeństwo, a także innych osób uczestniczących w ruchu drogowym i nie tylko.

Szczecin to jedno z wielu miast w Polsce, w których możesz oddać swój alkomat do kalibracji. W trosce o wygodę naszych Klientów zapewniamy kompleksową usługę – jedyne, co musisz zrobić, to dostarczyć alkomat osobiście do punktu lub wysłać go pod wskazany adres oraz zapłacić za usługę. Resztę zostaw nam! Kiedy Twój alkomat będzie gotowy do odbioru, zadzwonimy do Ciebie lub odeślemy go – możesz sam zdecydować, który sposób bardziej Ci odpowiada. Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi były na jak najwyższym poziomie. Zaufaj profesjonalnej firmie z doświadczeniem. Działamy na rynku od wielu lat, wiemy więc wszystko o alkomatach i ich kalibracji.