Kalibracja alkomatów Wrocław

Czytaj więcej

Nasz oddział we Wrocławiu mieści się przy ulicy Traugutta 143. Umiejscowienie sklepu blisko centrum miasta pozwala na wygodny dojazd z każdej części Wrocławia. Dostarczenie alkomatu do kalibracji nie powinno być zatem problemem nawet dla osób mieszkających na przedmieściach czy poza Wrocławiem. Jeżeli jednak nie masz czasu, aby dostarczyć alkomat osobiście lub Wrocław leży zbyt daleko od miejsca Twojego zamieszkania – pamiętaj, że zawsze możesz wysłać urządzenie pocztą lub kurierem!

Odwiedź nasz oddział

Spy Shop Wrocław

ul. Traugutta 143, 50-419 Wrocław

Jeśli masz pytania, nasi sprzedawcy chętnie na nie odpowiedzą! Nasza firma od lat zajmuje się alkomatami, więc kalibracja nie ma przed nami żadnych tajemnic. Skontaktuj się z obsługą telefonicznie, mailowo lub odwiedź punkt kalibracji we Wrocławiu. Wybierając usługi naszej firmy, wybierasz profesjonalizm – pracujemy na sprzęcie laboratoryjnym najwyższej jakości, a kalibracją zajmują się wyłącznie specjalnie przeszkoleni pracownicy.

Zapraszamy do naszego wrocławskiego oddziału w celu skalibrowania alkomatów. Nie warto zaniedbywać tej kwestii! Cały proces, włącznie z dostarczeniem sprzętu przez Klienta i odebraniem go, trwa zaledwie kilka dni. A alkomat, skalibrowany wtedy, kiedy zaleca producent, może posłużyć nam wiele lat. Jest to inwestycja, która się opłaca! Pamiętaj, że możesz u nas skalibrować alkomat, nawet jeśli kupiłeś go w innym sklepie. Jeśli na liście kalibrowanych modeli nie ma Twojego alkomatu, nie martw się! Zadzwoń lub odwiedź sklep osobiście i zapytaj naszych sprzedawców. Wrocław zaprasza!