Gdzie skalibrujesz alkomat?

Czytaj więcej

Nasza firma posiada oddziały na terenie całej Polski – we Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Katowicach, Gdyni, Szczecinie i Bydgoszczy. Dzięki temu możesz dostarczyć swój alkomat osobiście do najbardziej dogodnego dla Ciebie punktu lub wysłać go pocztą do serwisu.

Oferujemy kalibrację alkomatów różnych producentów, niezależnie od tego, czy kupiłeś alkomat w naszym sklepie, czy u konkurencji! Ponadto nasz serwis prowadzi testy wszystkich sprzedawanych przez nas alkomatów – to daje Ci pewność, że zakupiony towar jest sprawny i pełnowartościowy.

Nasze laboratorium jest wyposażone w wysokiej jakości sprzęt do kalibracji oraz pełen asortyment części zamiennych. Dlatego jesteśmy w stanie wykonać wszelkie naprawy. Wszystkie usługi są wykonywane w jak najszybszym tempie.

Nasze oddziały

Nasza firma obecna jest na rynku od wielu lat, dzięki czemu posiadamy ogromną wiedzę i doświadczenie. Utworzenie oddziałów na terenie Polski pozwala nam być bliżej klienta i szybko reagować na jego potrzeby.

Robimy wszystko, aby świadczone przez nas usługi były na jak najwyższym poziomie. Najważniejsza jest dla nas jakość i zadowolenie klienta – dlatego niezależnie od tego, do którego z naszych oddziałów się wybierzesz, udzielimy Ci odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości. Wszyscy pracownicy naszej firmy to profesjonaliści. Chętnie pomożemy Ci wybrać sprzęt najlepiej pasujący do Twoich potrzeb.

Dbamy o wygodę naszych Klientów, dlatego alkomat można oddać do kalibracji za pośrednictwem Poczty Polskiej, osobiście dostarczyć do oddziału lub zlecić wysyłkę kurierowi – wybierz sposób, który najbardziej Ci odpowiada.

Punkty kalibracji w Polsce

Chcesz skalibrować swój alkomat?

Wyślij nam swój alkomat na adres:

Wyślij alkomat pocztą na adres:

Spy Shop
ul. Ślężna 146
53-111 Wrocław

Z dopiskiem:
Kalibracja alkomatów Wrocław

Spy Shop